DW MAGDA – ZABORZE

W maju 2018 roku oddaliśmy do użytku basen hotelowy przy Domu Weselnym Magda w Zaborzu. Strefę SPA wyposażono w basen z częścią brodzikową dla dzieci oraz 8-kątną wannę SPA dla 7 osób. W obiekcie opracowaliśmy całą technologię uzdatniania wody dla tych dwóch obiegów mając na względzie życzenia i wymagania Inwestora. Wykonaliśmy całe uzbrojenie niecki podczas wylewania basenu, dostarczyliśmy i osadzili wannę SPA oraz wykonaliśmy kompletne stacje uzdatniania wody wyposażone w serce systemu – komputery PCS z podłączeniem do internetu które na bieżąco monitorują prace stacji.

Wykonaliśmy także wykończenie niecki folią PVC Alkorplan 1,5mm o wzorze Persja Niebieska. W części schodowej i brodikowej dla bezpieczeństwa zastosowaliśmy folię antypoślizgową.
Serdecznie zapraszamy!!!

czytaj więcej »

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju

W maju 2018r. oddaliśmy do użytku dwa baseny rehabilitacyjne dla pacjentów Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce Zdroju. Basen rehabilitacyjny 12,00m x 4,50

Promienniki UV-C

m i brodzik 4,50m x 4,50m zostały wyposażone w masaże ścienne różnych partii ciała, przeciwprąd, gejzery denne i białe reflektory LED. Stacje uzdatniania obu obiegów zostały wyposażone w wysokiej jakości urządzenia pompy, filtry piaskowe z warstwą hydroantracytu, sterowniki Internetowe PCS, które na bieżąco monitorują stan jakości wody basenowej, ilości chloru, pH i temperatury. Informacja o działaniu systemu przekazywana jest obsłudze, zarządowi oraz nam jako firmie serwisowej, dzięki temu na bieżąco możemy kontrolować poprawność działania instalacji. Dodatkowo jako instalację obiektu publicznego o dużym natężeniu użytkowników wyposażyliśmy instalację w lampy UV-C niskociśnieniowe, aby poprawić efekty oczyszczania wody w basenach, wyeliminować drażniący zapach chloramin oraz zredukować uboczne produkty chlorowania, chlor związany.

czytaj więcej »

BASEN W SANATORIUM

Pod koniec 2017 roku oddaliśmy do użytku basen rehabilitacyjny o wymiarach 12,00×5,00m i głębokości 1,20 – 1,60m oraz 8 osobową wannę SPA. Basen został zaprojektowany z myślą o kuracjuszach leczących się w sanatorium. Zestawy masażowe na różne partie ciała, wylewki basenowe, przeciwprąd i poręcze do ćwiczeń pozwalają pacjentom na szybki powrót do zdrowia.

WIĘCEJ W DZIALE REALIZACJE

czytaj więcej »

WESOŁYCH ŚWIĄT

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku chcielibyśmy życzyć wszystkim naszym klientom wszelkiej pomyślności oraz dużo zdrowia i miłości, wielu gorących zimowych wieczorów w saunie oraz wielu upalnych letnich dni w przyjemnym basenie. Aby zostawili Państwo wszystkie smutki i niepowodzenia w starym 2017 roku, a nadchodzący rok 2018 przyniósł wiele szczęścia i radosnych dni.

życzy
zespół Fiber-Polska

czytaj więcej »

Nowa realizacja – SUW Kudowa

W 2017 roku dla Uzdrowisk Kłodzkich SA wykonaliśmy automatyczną stację uzdatniania wody o wydajności całkowitej 10 m3/h.

Woda pobierana jest z rzeki, a następnie jest wstępnie chlorowana i kierowana na trzy filtry ciśnieniowe.

Woda w nich poddawana jest filtracji mechanicznej na specjalnych złożach głębokich.

Po uzdatnieniu wykorzystywana jest między innymi jako woda do zabiegów wodnych.

Stacja jest całkowicie automatyczna.

po więcej zapraszamy do działu realizacje: https://www.fiber-polska.pl/realizacje/uzdatnianie-wody/

czytaj więcej »
Strona 1 z 41234