Wanny do hydromasażu

 • Wanny do hydromasażu
  Apartamenty Borowinowa 2

        Na początku 2015r. w Krakowie powstał nowy ciekawy obiekt - Apartamenty Borowinowa 2. Obiekt posiada bardzo atrakcyjną i komfortową ofertę noclegową, a także bardzo bogate SPA z restauracją. Mieliśmy okazję i przyjemność uczestniczyć w powstaniu tego ekskluzywnego obiektu. W części SPA wykonaliśmy instalację uzdatniana wody dla wanny SPA do hydromasażu. Zaprojektowaliśmy okrągłą wannę o średnicy 3m, dzięki odpowiedniemu osadzeniu masaży wanna pomieści aż 7 osób, znalazło się też miejsce na wygodne zejście. Niecka wanny wykonana została na zamówienie ze styroduru i wykończona mozaiką szklaną. Całość uzbrojenia została wykonana z najwyższej jakości elementów z brązu.

        Instalacja uzdatniania wody opiera się na filtracji w filtrze wysokim, oraz dezynfekcji chlorem. Nad całością procesów uzdatniania wody (ogrzewanie, dozowanie środków chemicznych, praca urządzeń), działa mikroprocesorowy komputer PCS. Właściciel obiektu ma stały podgląd parametrów wody oraz stanu pracy stacji uzdatniania w komputerze i telefonie. Na potrzeby serwisowe nasza firma, również posiada wgląd do tych danych.  Cała instalacja jest dostosowana do Rozporządzenia Ministra z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach. Archiwizacja parametrów wody co parę sekund zapisana na serwerach internetowych.

       ZAPRASZAMY do kąpieli! - BOROWINOWA2.pl

  rozwiń
  zwiń
 • Wanny do hydromasażu
  Kryta Pływalnia Miejska w Nowinach

  W 2011r. wykonaliśmy w obiekcie wannę do hydromasażu. Dostarczyliśmy gotową wannę z tworzywa sztucznego.  Wykonaliśmy do niej kompletną instalację i stację uzdatniania wody: filtry, automatykę pomiarowo-dozującą firmy Prominent oraz lampę UV i wymiennik ciepła.

  rozwiń
  zwiń
 • Wanny do hydromasażu
  Pałac Saturna, Czeladź - Termy Rzymskie

  W ramach rozbudowy Term Rzymskich w Pałacu Saturna w Czeladzi wykonaliśmy w 2014r. dwie zewnętrzne wanny do hydromasażu wraz ze stacją uzdatniania wody. Dostarczyliśmy gotowe wanny z tworzywa sztucznego, dla wanien wykonaliśmy kompletną instalację i dostarczyliśmy urządzenia stacji uzdatniania wody. Stałe podgrzewanie wody umożliwiają korzystanie z nich nawet w okresie zimowym. Wanny są obudowane konstrukcją z desek kompozytowych.  

  rozwiń

  Zapraszamy do hotelu: www.palacsaturna.pl

  zwiń
 • Wanny do hydromasażu
  Pałac Saturna, Czeladź - Termy Rzymskie

  2010 - 2011 Budowa żelbetowej wanny do hydromasażu - Groty termalnej w obiekcie. Wykonanie oraz izolacja niecki żelbetowej. Mozaikowanie i uzbrojenie niecki, dostawa oraz montaż urządzeń i instalacji uzdatniania wody dla Graoty termalnej - wanny do hydromasażu z wodą solankową.

  rozwiń

  Zapraszamy do hotelu: www.palacsaturna.pl

   

   

  zwiń
 • Wanny do hydromasażu
  Hotel DANA, Zielona Góra

  Wanna do hydromasażu o średnicy 3m z rynną przelewową, wyłożona mozaiką z masażem powietrznym, wodno-powietrznym, gejzerem i oświetleniem podwodnym.

  rozwiń

   

  Zapraszamy także na stronę hotelu SPA: danaspa.pl

   

  zwiń
 • Wanny do hydromasażu
  SPA Kotarz - Brenna

  W obiekcie wykonana została okrągła wanna do hydromasażu z masażem wodno-powietrznym i temperaturą wody 35oC. Do obiektu dostarczyliśmy gotową wannę z tworzywa sztucznego, wykonaliśmy pełną instalację uzdatniania wody wraz z podgrzewaniem oraz masażami powietrznymi i wodno-powietrznymi.

  rozwiń

  ZAPRASZAMY DO HOTELU SPA: KOTARZ.COM

  zwiń
 • Wanny do hydromasażu
  Hotel Zagroń – Szczyrk

  W obiekcie przeprowadziliśmy generalny remont basenu oraz instalacji (więcej). Dodatkowo obiekt został wyposażony w nową wannę do hydromasażu. Dostarczyliśmy gotową nieckę wanny z tworzywa sztucznego, a następnie wykonaliśmy pełną instalację uzdatniania oraz ogrzewania wody, jak również wyposażyliśmy wannę w dmuchawy powietrzne oraz masaż wodno-powietrzny.

  rozwiń

  Zapraszamy do hotelu SPA: www.zagron.com.pl

  zwiń
 • Wanny do hydromasażu
  Centrum Sportowe „Hasta la Vista” - Wrocław

  Do obiektu dostarczyliśmy oraz zamontowaliśmy gotową wannę do hydromasażu. Wykonaliśmy także kompletną instalację   oraz stację uzdatniania wody wraz z dostawą wszystkich urządzeń.

  rozwiń

  Zapraszamy do centrum sportowego: hastalavista.pl

   

  zwiń
 • Wanny do hydromasażu
  Kryta Pływalnia Miejskia w Nysie

  W 2011 roku Kryta pływalnia została rozbudowana o basen rekreacyjny oraz wannę do hydromasażu, w ramach rozbudowy dostarczyliśmy wszystkie urządzenia dla uzdatniania wody dwóch nowych obiegów oraz wannę do hydromasażu.

  rozwiń
  zwiń